mieszkania

Mieszkania

Stworzyliśmy mieszkania dla każdego wymagającego nabywcy.

Wiemy, że każdy z nabywców, który zdecyduje się na zakup mieszkania w obiekcie „NOWA KIELECKA” może mieć odmienne potrzeby. Dlatego też przestrzeń, jaką tworzymy wznosząc ten wyjątkowy budynek, będzie wykorzystana w bardzo zróżnicowany sposób. Oferujemy wygodne lokale o różnych powierzchniach i układach, wśród których propozycje odpowiednie dla siebie zarówno ci, dla których Sosnowiec to miasto, w którym żyć będą z całą liczną rodziną, jak i ci potrzebujący minimalnego metrażu. W klatce „A” będzie ich 81, zaś w klatce „B” 62. Są jednak także rzeczy równie istotne dla każdego, niezależnie od trybu życia i sposobu użytkowania lokalu. Dlatego każde spośród mieszkań, które oferujemy, może uchodzić za wzór przestronnego, komfortowego i funkcjonalnego lokalu, który można przeobrazić w sposób podporządkowany swoim własnym potrzebom. W dodatku duże przestrzenie wokół zapewniają znakomity dostęp do naturalnego światła słonecznego.

Budynek i towarzysząca mu infrastruktura zapewniać będzie maksimum wygody wszystkim użytkownikom, także tym niepełnosprawnym, za co odpowiadają m.n. pracujące bez nadmiernego hałasu windy. Przewidziano również potrzeby osób korzystających z samochodów, które będą miały do dyspozycji parking naziemny i podziemny, a także rowerów, na które, podobnie jak na wózki dziecięce, zaplanowano stosowne pomieszczenia. Nie zapomniano także o światłowodzie zapewniającym szybki internet.

Sosnowiec jest znakomicie zlokalizowanym i skomunikowanym miastem. „NOWA KIELECKA” sprawia, że każdy może znaleźć w nim nadzwyczaj komfortowe miejsce do życia w spokojnej, zielonej okolicy, w której nie brakuje żadnych niezbędnych każdego dnia usług. To Twoje miasto, lub zamierzasz w nim osiąść? Szukasz idealnego mieszkania? Zapraszamy do kontaktu – pomożemy wybrać najlepsze.

 

© 2019 III-IINWESTYCJE CL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.a. | 40-087 Katowice, ul. Sokolska 78-80 | NIP 634-27-70-879 | REGON 241822391
Wdrożenie - BlueCoyote