"NOWA KIELECKA" - WSZĘDZIE BLISKO I WYGODNIE!
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Zamieszkaj w okolicy, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Decyzja o zakupie mieszkania jest niezwykle ważna – jej rezultatem powinniśmy cieszyć się przez wiele lat. Oferta „NOWA KIELECKA” to okazja zamieszkania w miejscu znakomicie skomunikowanym i zlokalizowanym w Sosnowcu - Zagórzu. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich z Państwa, którzy będą sobie życzyli uzyskania bliższych informacji na temat realizowanej inwestycji. Możliwość sprawdzenia wszystkich aspektów w bezpośrednim kontakcie to dobry sposób na to, by móc podjąć właściwy wybór.

Biuro Sprzedaży „NOWA KIELECKA” zaprasza do kontaktu!

Biuro Sprzedaży "NOWA KIELECKA"

Tel. kom.: +48 880 871 470
e-mail: biuro@nowakielecka.pl


 

Deweloper "NOWA KIELECKA"

"III-INWESTYCJE CL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
spółka komandytowo-akcyjna
 
KRS: 0000374132
REGON: 241822391
NIP: 6342770879

© 2019 III-IINWESTYCJE CL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.a. | 40-087 Katowice, ul. Sokolska 78-80 | NIP 634-27-70-879 | REGON 241822391
Wdrożenie - BlueCoyote

Treści zawarte w Serwisie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a zawarte w nich informacje mogą ulec zmianom na etapie realizacji inwestycji. Wizualizacje, zawarte w Serwisie, mają charakter poglądowy, nie przedstawiają właściwości inwestycji, jej zupełności, nie stanowią próbki lub wzoru oraz nie mają charakteru publicznego zapewnienia. Przedstawiony na nich wygląd budynku i bezpośrednie zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianom na etapie realizacji inwestycji. Zagospodarowanie terenu, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest przykładem możliwości takiego zagospodarowania i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Szczegółowe i wiążące informacje zawarte są w Prospektach Informacyjnych i Umowie Deweloperskiej.